Indywidualne zamówienia

Restaurant

Galeria__Centrum Farb i Lakierów__

FRESH - COLOR MIXING SYSTEM

Innowacyjny system doboru kolorów FRESH COLOR. W skład systemu wchodzi zestaw kolorantów pozwalających na uzyskanie lakierów akrylowych, bazowych oraz perłowych. Lakierowany przez nas kolorbox daje gwarancję bardzo dużej pasowalności zmieszanego lakieru do fiszki. Jednak największym atutem systemu jest stosunek jakości do ceny.


Podkłady

2-komponentowe do napraw samochodowych o niskiej zawartości związków lotnych. Łatwy proces mieszania i aplikowania oraz bardzo dobra stabilność na pionowych powierzchniach to ich główne zalety. Bardzo dobre właściwości wypełniające.

Lakiery bezbarwne

o średniej i niskiej zawartości części stałych. Produkt o dużej twardości, idealnej przezroczystości i wysokim połysku. Charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na czynniki klimatyczne, promieniowanie UV, chemiczne i mechaniczne. Szybko schnie, nie żółknie.

Utwardzacze

Niezbędny składnik do utwardzania lakierów akrylowych, poliuretanowych oraz lakierów bezbarwnych. Znakomicie nadają się do utwardzania wyrobów lakierniczych marki FRESH.


Lakiery bazowe, akrylowe i poliuretanowe

Grupa lakierów bazowych, akrylowych, oraz poliuretanowych uznana przez nas za najbardziej popularne obecnie na runku. Jest to kilkanaście kolorów aut, które zgłosili nasi klienci jako najbardziej popularne.


Żywice

Żywica bazowa stosowana jako spoiwo past pigmentowych jest składnikiem systemów lakierniczych, nie posiada żadnych zabezpieczeń chemicznych i dlatego jest kompatybilna z wyszystkimi mieszalnikami dostępnymi na naszym rynku.

Rozcieńczalniki

Mieszanina specjalnie dobranych rozpuszczalników, przeznaczona do rozcieńczania lakierów bazowych, akrylowych, poliuretanowych oraz podkładów.

Dodatki

Szereg dodatków niezbędnych do poprawnego wykonania renowacji pojazdów.

SZKOLENIA__Nasi fachowcy są do państwa dyspozycji__

Zapytanie o szkolenie

Prosimy o podanie sugerowanego terminu i tematu szkolenia. Uwględnimy państwa preferencje i zaproponujemy optymalną datę.

* Dla grup większych niż 10 osób, prosimy o kontakt telefoniczny +48 882 176 042

O Firmie__STEKAM__

Firma STEKAM…

zajmuje się produkcją wyrobów przeznaczonych głównie dla lakiernictwa pojazdowego. W oparciu o specjalistyczną wiedzę i doświadczenie produkuje farby, lakiery oraz wszelkiego rodzaju dodatki mające zastosowanie w renowacji pojazdów. Wyspecjalizowane laboratorium pod okiem profesjonalistów pozwala na opracowanie produktów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Lakiery FRESH

Tylko renomowani dostawcy

Wszystkie produkty firmy STEKAM powstają ze starannie i precyzyjnie dobranych surowców we współpracy z renomowanymi producentami chemii, gwarantując stabilność i powtarzalność jakościową wszystkich produktów.

Wyspecjalizowana kadra i zaawansowane technologie pozwalają na stworzenie produktu dopasowanego do zapotrzebowania indywidualnego klienta, gwarantując powtarzalność zamówienia.


FRESH

Wszystkie produkty firmy STEKAM są dostępne pod charakterystyczną i rozpoznawalną zieloną marką FRESH.

Nieustannie rozwijający się przemysł chemiczny jest wyzwaniem skłaniającym do udoskonalania produktów i poszerzania oferty. Firma STEKAM dokłada wszelkich starań by poprzez jakość oferowanego produktu oraz profesjonalną obsługę stać się w opinii naszych Klientów wiarygodnym partnerem handlowym.